REKLAMÁCIE, VÝMENA, ALEBO VRÁTENIE TOVARU

REKLAMÁCIA PRODUKTU

Ak je Váš produkt poškodený, alebo nefunguje počas prepravy, dajte nám vedieť hneď, ako dostanete balík. Za vzniknuté nepríjemnosti sa úprimne ospravedlňujeme a Vašou sťažnosťou sa budeme prednostne zaoberať. Pošlite na e-mail info@happykoala.sk:

  • fotografiu / video produktu jasne zobrazujúce miesto poškodenia (spolu s popisom poškodenia
  • číslo objednávky)

 Do predmetu e-mailu napíšte VÝMENA PRODUKTU a pridajte názov produktu.

ODSTÚPENIE OD NÁKUPU

Kupujúci má podľa zákona právo odstúpiť od kúpy z akéhokoľvek dôvodu a bez vysvetlenia do 14 dní od prevzatia balíka. Ak chcete uplatniť toto právo, postupujte podľa postupu na nasledujúcej stránke:
KLIKNITE TU

Tovar, ktorý chcete vrátiť, musí byť nepoškodený, v pôvodnom alebo vhodnom obale so všetkými časťami a príslušenstvom. Tovar zašlite doporučene.
Kúpna cena bude vrátená resp. výmena je realizovaná do 14 dní od prijatia Vášho balíka do centrálneho skladu, alebo od prijatia potvrdenia o odoslanej zásielke na náš email.

Náklady na dopravu hradí vždy odosielateľ. Balíky na dobierku neprijímame.
Pri odstúpení od zmluvy, kde zákazník využil propagačný kód, sa tieto prostriedky považujú za zľavu a používateľovi sa nevracajú. Vrátená je iba zaplatená suma.

Viac informácií o vrátení produktov nájdete v Obchodných podmienkach. V prípade doplňujúcich otázok: KLIKNITE TU

VÝMENA PRODUKTOV

Ak Vám nevyhovuje číslo, veľkosť, alebo farba objednaného produktu (topánky, alebo oblečenie), môžete ho vymeniť. Pri výmene rovnakého produktu za inú veľkosť, alebo farbu postupujte podľa postupu na nasledujúcej stránke: KLIKNITE TU

Kúpna cena bude vrátená resp. výmena je realizovaná do 14 dní od prijatia Vášho balíka do centrálneho skladu, alebo od prijatia potvrdenia o odoslanej zásielke na náš email.